Ludzie nie dlatego
przestają się bawić,
że się starzeją,
lecz starzeją się,
bo się przestają bawić.
Mark Twain
Strona główna

Osoby, które spotkasz w naszym biurze

Agnieszka Baran - koordynatorka projektów edukacyjnych, trenerka, administruje stroną Akademii. Nieoficjalnie zwana Kubusiem - wielki duch w drobnym ciele, choć niektórzy twierdzą, że raczej tygrysica w skórze jagniątka. Na załatwienie każdej sprawy potrzebuje 3 do 5 sekund. W odróżnieniu od całej reszty ma dziś zrobione to co potrzebne na jutro i zawsze jest do przodu.

Aleksandra Dudziak - Prezes Stowarzyszenia, koordynatorka krajowych projektów edukacyjnych oraz instruktorka kursów komputerowych. Zawsze otwarta na nowości. Z wielkim zaangażowaniem realizuje wytyczone zadania. Jej hobby to aktywny wypoczynek. Od wiosny organizuje spływy kajakowe i wycieczki rowerowe. Zimową porą szusuje po narciarskich trasach. Jej nowym wyzwaniem stał się spotting. Wolne chwile poświęca interesującej książce.

Marylka Kacprzycka - Wice-prezes Stowarzyszenia, opiekuje się Klubem Seniora Europejczyka i co miesiąc, jakimś cudem, udaje się jej uzgodnić ze wszystkimi plan kolejnych zajęć. Koordynuje pracę grup samokształceniowych. Zajmuje się współpracą krajową z organizacjami seniorskimi i ich zrzeszeniami. Sama nigdy się nie denerwuje i potrafi taktownie ochładzać nadmiernie rozgrzane emocje innych. Uważa, że problemy są po to aby je rozwiązać a nie po to aby się nimi martwić. Odkąd jest na emeryturze nie ma na nic czasu.

Marylka Pająk - Członkini Zarządu Stowarzyszenia i Gospodyni naszego lokalu - dba by panował w nim zawsze ład i porządek. Pilnuje by wszytko chodziło jak w zegarku i naprawia wszystko co śmie się zepsuć. Odpowiada za akademijną bibliotekę. Jak trzeba to i w telewizji wystąpić potrafi. Niezmordowanie zgłębia tajniki komputera i języka angielskiego. Lubi operę, wycieczki i podróże. Wiecznie w biegu.

Anna Payne - lektor języka angielskiego, koordynator projektów międzynarodowych, w Akademii odpowiada za organizację zajęć z języka angielskiego. Od 15 lat uczy angielskiego, w szczególności osoby dorosłe. Od dwóch lat swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z słuchaczami Akademii prowadząc i koordynując zajęcia lektoratowe i, w miarę możliwości czasowych, angażując się w prace związane z realizowanymi przez Akademię projektami. Poza dwójką dzieci Wiktorią i Jackiem posiada rozliczną gromadkę czworonożnych przyjaciół - psa Tilę, kota Kornelię Maję (tak jej kot ma dwa imiona), królika Piotrusia i szczura Śnieżynkę. Lubi kolor niebieski i lody truskawkowe, czytać, pływać oraz oglądać filmy.

Marysia Serek - Skarbnik Stowarzyszenia, instruktorka komputerowa, prowadzi kursy i konsultacje komputerowe. Odpowiada za sprawy finansowe Akademii. Nie podda się dopóki nie rozwiąże problemu i nie odnajdzie zgubionej rzeczy. Ma niezliczone talenty - szyje, maluje, robi biżuterię, a jak trzeba to i kran naprawi. Zdecydowany charakter i złote serce, zawsze służy wszelką pomocą - doradzi co zrobić by komputer był posłuszny a także jak upiec pyszne ciasto.


Engine by Piotr Skowronek