Ludzie nie dlatego
przestają się bawić,
że się starzeją,
lecz starzeją się,
bo się przestają bawić.
Mark Twain
Strona główna

Instruktorzy kursów komputerowych

Ola Dudziak - Prezes Stowarzyszenia, koordynatorka krajowych projektów edukacyjnych oraz instruktorka kursów komputerowych. Zawsze otwarta na nowości. Z wielkim zaangażowaniem realizuje wytyczone zadania. Jej hobby to aktywny wypoczynek. Od wiosny organizuje spływy kajakowe i wycieczki rowerowe. Zimową porą szusuje po narciarskich trasach. Jej nowym wyzwaniem stał się spotting. Wolne chwile poświęca interesującej książce.

Marysia Serek - Skarbnik Stowarzyszenia, instruktorka komputerowa, prowadzi kursy i konsultacje komputerowe. Odpowiada za sprawy finansowe Akademii. Nie podda się dopóki nie rozwiąże problemu i nie odnajdzie zgubionej rzeczy. Ma niezliczone talenty - szyje, maluje, robi biżuterię, a jak trzeba to i kran naprawi. Zdecydowany charakter i złote serce, zawsze służy wszelką pomocą - doradzi co zrobić by komputer był posłuszny a także jak upiec pyszne ciasto.

Grzegorz Turbański - instruktor kursów komputerowych z przewagą laptopów. Parę lat temu córka Magda założyła mu skrzynkę mailową i tak się zaczęła jego przygoda z komputerami. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, najchętniej pod górę, z gór zjeżdża na nartach, ma gdzieś zapisaną znakomitą dietę niskokaloryczną, ale mu się zagubiła. Fotografuje co widzi, nigdy nie rozstaje się z aparatem fotograficznym.


Engine by Piotr Skowronek