Ludzie nie dlatego
przestają się bawić,
że się starzeją,
lecz starzeją się,
bo się przestają bawić.
Mark Twain
Strona główna

A DLA TYCH CO MAJĄ WŁASNE LAPTOPY:


Laptop podstawowy
Kurs dla osób z własnymi laptopami. Na tym kursie, krok po kroku, nauczysz się sprawnie obsługiwać własny komputer*.
Zajęcia prowadzone są w sposób wysoce zindywidualizowany (w dużej mierze w formie konsultacji), tak aby każdy z uczestników szkolenia mógł od podstaw "zaprzyjaźnić" się z własnym komputerem i rozwiązać specyficzne dla siebie problemy. Po naszym kursie Twój laptop przestanie mieć dla Ciebie tajemnice!


w programie kursu
budowa komputera z uwzględnieniem specyfiki laptopa; system operacyjny; pojęcia pliku, foldera, ikony; budowa okna; przeglądanie zawartości folderów; uruchamianie programów; ćwiczenia w posługiwaniu się myszą i touchpadem; rysowanie w programie Paint; początki pisania w programie Wordpad; zapisywanie do pliku; otwieranie dokumentów; pierwsze kroki w Internecie

Kurs trwa 4 tygodnie: 12 godzin lekcyjnych w cenie 12,50 zł/h- ania raz w tygodniu w piątek po 2,5 godziny zegarowej. Cena kursu: 150 zł.


Laptop zaawansowany
Kurs ten stanowi kontynuację podstawowego kursu laptopowego. Przede wszystkim zajmiemy się Internetem oraz doskonaleniem i rozszerzaniem nabytych już umiejętności pracy z własnym laptopem. Indywidualna forma prowadzenia kursu pozwoli na dokształcenie się w tych obszarach, które dla każdego uczestnika są najbardziej interesujące.

w programie kursu
Program dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników grupy.

Kurs trwa 4 tygodnie: 12 godzin lekcyjnych w cenie 12,50 zł/h - - spotkania raz w tygodniu w piątek po 2,5 godziny zegarowej. Cena kursu: 150 zł.* Na zajęcia, oprócz laptopa, należy także przynieść:
a/ zasilacz, wraz z wszystkimi odpowiednimi kablami,
b/ mysz

Engine by Piotr Skowronek