Ludzie nie dlatego
przestają się bawić,
że się starzeją,
lecz starzeją się,
bo się przestają bawić.
Mark Twain
Strona główna

A TERAZ CZAS NA SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE.
KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:


Arkusz kalkulacyjny Excel
Arkusz kalkulacyjny Excel to program nie tylko dla księgowych. Przy jego pomocy można np. prowadzić budżet domowy, tworzyć różnego rodzaju zestawienia, spisy, tabele i wykresy. Znajomość tego programu może wydatnie poszerzyć Twoje możliwości w poszukiwaniu dobrze płatnej i atrakcyjnej pracy. Proponowany przez nas podstawowy kurs Excela stanowi niezbędne wprowadzenie w tajniki tego programu. Przekonasz się, że opanowanie arkusza kalkulacyjnego wcale nie jest trudne, a praca w Excelu jest wyjątkowo przyjemna.

W programie kursu:
Budowa i zastosowanie programu, tworzenie tabeli i wprowadzanie danych, formatowanie tabel, wprowadzanie formuł matematycznych, kopiowanie i wklejanie formuł i danych, drukowanie arkuszy Excela

Kurs trwa 3 tygodnie: 16 godzin lekcyjnych w cenie 12,50 zł./h - tj. 6 spotkań po 2 godziny zegarowe (2 i 2/3 lekcyjne). Cena kursu: 200 zł.


Obróbka zdjęć
Po wykonaniu zdjęć aparatem cyfrowym czas przegrać je do komputera, wybrać najlepsze z nich, poprawić ich jakość, przygotować do wysłania przez Internet, utworzyć pokaz ekranowy, wykonać odbitki. Nasz kurs poprowadzi Cię przez tę niełatwą drogę. Nauczysz się kadrowania zdjęć, zmiany ich rozmiarów, rozjaśniania i nasycania kolorem, usuwania efektu "czerwonych oczu" i wielu innych operacji. Opanujesz także umiejętność tworzenia i porządkowania archiwów, i docenisz jak wielkie możliwości daje w tym względzie komputer.
W programie kursu.

Podstawowe wiadomości o barwie i sposobie powstawania obrazu cyfrowego; nauka obsługi programów XnView; kadrowanie, zmiana rozdzielczości, rozmiaru i poprawa jakości obrazów; stosowanie filtrów graficznych, przygotowanie pokazu slajdów z podkładem muzycznym, przygotowanie zdjęć do wysyłki e-mailem; zmiana nazwy wielu plików w folderze, archiwizowanie zbiorów w komputerze, pamięci USB /PenDrive/ i na płytkach CD/DVD

Kurs trwa 3 tygodnie: 16 godzin lekcyjnych w cenie 12,50 zł./h - tj. 6 spotkań po 2 godziny zegarowe (2 i 2/3 lekcyjne). Cena kursu: 200 zł.

Prezentacje multimedialne
Kurs pomoże Ci stworzyć piękną prezentację multimedialną, atrakcyjną oprawę zarówno na potrzeby zawodowe (np. wykład) jak i prywatne (np. uroczystości rodzinne). Nauczymy się tworzenia slajdów zawierających teksty, elementy graficzne, zdjęcia, animacje. Po tym kursie małymi środkami osiągniesz oszałamiający efekt.

W programie kursu:
Tworzenie slajdów; osadzanie i formatowanie tekstu i obrazów w slajdach; tworzenie standardowych i zaawansowanych animacji.

Kurs trwa 3 tygodnie: 12 godzin lekcyjnych w cenie 12,50 zł/h - tj. 6 spotkań po 1,5 godziny zegarowej (2 lekcyjne). Cena kursu: 150 zł.Engine by Piotr Skowronek